NieuwsWie zijn de mensen in de rode shirtjes?

Wie zijn de mensen in de rode shirtjes?

Momenteel lopen er allemaal rode shirtjes door de school, maar wie zijn die mensen nu eigenlijk en wat komen ze doen op onze school? Sportivate stelt zich voor.

‘Wij zijn Sportivate en zetten ons in om spelen & bewegen een plek te geven in de maatschappij. Wij bieden verschillende speel- en beweegmogelijkheden aan in Amersfoort. Zo kun je denken aan speel- en beweegpauzes op basisscholen, spelen in de wijken en spelen op de buitenschoolse opvang.’

Maar wat komen jullie doen op onze school?

‘Wij helpen bij de ondersteuning van de leerkrachten tijdens de toetsen en lessen, maar vooral helpen wij bij het creëren van een veilig schoolklimaat nu in coronatijd. Vanuit de overheid zijn er immers regels opgesteld, zoals anderhalve meter afstand houden en een mondkapje dragen. Die regels proberen wij zo goed mogelijk na te streven. Het zal soms voelen alsof wij politieagentje spelen, maar wij proberen voor jullie de school zo veilig mogelijk te maken.

Wij kijken er ontzettend naar uit om jullie te helpen de komende weken. Mocht je nieuwsgierig zijn over wat ons werk precies inhoudt, loop dan even naar ons toe voor een babbeltje, want daar staan wij altijd open voor.’

Met speelse groet,

Team Sportivate