Nieuws

Uitwisselingsweek op het Corlaer College

09-03-2023
NieuwsUitwisselingsweek op het Corlaer College
Spanje

Uitwisselingsweek op het Corlaer College

Afgelopen week was er een uitwisselingsweek op het Corlaer College. Leerlingen uit Spanje hebben een bezoek aan onze school gebracht. Zij verbleven de hele week bij onze leerlingen thuis om de Nederlandse cultuur te leren kennen. De uitwisselingsweek was niet alleen erg gezellig, maar ook nog eens ontzettend leerzaam voor de leerlingen.

In oktober was er voor de bovenbouwleerlingen van havo en atheneum een uitwisseling in Spanje en Italiƫ. De leerlingen verbleven bij een Spaans of Italiaans gastgezin om op die manier de cultuur te leren kennen. Nu waren de Spaanse leerlingen uit Valencia, Burriana en Huesca aan de beurt om kennis te maken met de Nederlandse cultuur. De buitenlandse leerlingen gingen mee naar school, naar de sportschool en deden mee met het gezinsleven. Ook waren er leuke en leerzame activiteiten. Zo hebben ze het Anna Frank museum, het Rijksmuseum en De Uithof bezocht. Ook hebben ze heerlijk geschaatst.