Nieuws

Scholieren hebben zich aangemeld voor onze school

14-05-2024
NieuwsScholieren hebben zich aangemeld voor onze school
Corlaer College

Scholieren hebben zich aangemeld voor onze school

Tijdens de centrale aanmeldweek van 25 tot en met 31 maart konden leerlingen zich inschrijven voor de middelbare school. Ook dit jaar kozen veel leerlingen weer voor het Corlaer College.

We zijn verheugd te kunnen melden dat het aantal aanmeldingen overeenkomt met onze verwachtingen. Dit jaar verliep het aanmeldproces volledig digitaal, een grote verandering ten opzichte van de eerdere papieren inschrijfformulieren.

Momenteel zijn onze afdelingsleiders druk bezig met het beoordelen van de binnengekomen aanmeldingen. Zij zullen binnenkort gesprekken voeren met de basisscholen om een goed beeld te krijgen van de nieuwe leerlingen. Aansluitend worden de leerlingen en hun ouders uitgenodigd voor een introductieavond. Tijdens deze avond kunnen ze alvast kennismaken met hun toekomstige klasgenoten en mentor.